Yaşamın muhteşemliğini kutlamak isteyenlerin buluşma noktası.

Zen Lovers

Spiritüel konularla ilgilenen, yaşamın değerini her an fark edip bu anların muhteşemliğini kutlamak isteyenlerin buluşma noktasıdır.

Meditasyon, yoga, aile dizimi, nefesi doğru kullanma gibi yaşamı iyileştiren, insanı fiziksel ve psikolojik açıdan güçlendiren teknikler hakkında en güvenilir bilgilerin bulunabileceği Zen Lovers, bu alanlarda referans alınabilecek, içeriği sürekli yenilenen güncel bilgi kaynağıdır.

Stresli, yoğun, telaşla geçen bir günün ortasında durup nefes almak isteyenlerin uğrak noktası olan Zen Lovers, günü daha güçlü ve motive devam ettirmeyi sağlayan notları, haberleri ve duyurularıyla her an her yerde yanınızda olduğunu hissettirecektir.

Alanında uzman, eğitimli ekip
Zen Lovers kurucusu ve geliştiricisi olan Prem Eshwari, aile dizimi, meditasyon, yoga, insanlarla çalışmak ve bilinçaltı kodlaması alanlarında uzun yıllar eğitim almıştır (Eğitim aldığı alanlar ve kurumlar hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayın).

Konusunda uzman ve özenle seçilmiş kişilerden oluşan güçlü bir ekiple takipçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır bir internet sitesi olan Zen Lovers, sağlık ve içsel huzurun hâkim olduğu daha kaliteli bir yaşam yolculuğu için en doğru adrestir.

Mutluluğumuzun ve mutsuzluğumuzun köklerini bilmek ister misiniz?
Bilmek ve daha ötesini ögrenmek için:
BİZE MAİL GÖNDERİN
Copyright 2017 by zenlovers.com. Tüm Hakları Saklıdır.